НОВИНИ

Янукович обіцяє, що газ для населення не подорожчає

Президент Віктор Янукович запевнив, що ціни на газ як для населення, так і для промислових підприємств, підвищуватися не будуть. Про це він сказав під час телемарафону «Діалог з країною».

«Ви можете бути впевнені в  тому, що ми ціну на газ ні для населення, ні для промисловості, підвищувати не будемо. Ми добре розуміємо, що таке конкурентоспроможність нашої країни і нашої промисловості, тому ми будемо боротися за те, щоби ми були конкурентоспроможними і ми не будемо заганяти наших товаровиробників у собівартість, яка буде нижчою від рентабельності», – заявив він президент.

«А що стосується населення, ми також розуміємо, що сьогодні наше населення платить, я би сказав, реальні ціни, які склалися на нашому ринку і ми не збираємося і не будемо підвищувати ціни для населення», – наголосив Янукович.

Він так зазначив, що Україна скорочує споживання газу, а також як застосовує енергозберігаючі технології, так і замінює газ на інші енергоносії, переважно, на вугілля і вугільні суміші – повітряно-вугільні і водо-вугільні суміші.

«Крім того, ми фактично уже заключили договори і почнемо будувати в Україні поки що три заводи з виробництва синтетичного газу – буде відбуватися переробка вугілля на газ», – додав глава держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.