НОВИНИ

Жінки зібралися влаштувати марш під Верховною Радою

У понеділок, 25 лютого, об 11-й ранку, біля будівлі Верховної Ради має розпочатися жіночий марш за участю жіночих об’єднань, підприємців, освітян й лікарів. Про це повідомила лідер руху Раїса Шматко під час прес-конференції у Києві, передає "Радіо Свобода".

Також в акції мають взяти участь жінки із різних міст України.

За словами Шматко, учасники акції звернуться до чиновників з таких питань: скасування медичної реформи, звільнення політв’язнів, захист жінок від домашнього насильства, виключення з кримінально-процесуального кодексу України пунктів, що стосуються обшуку помешкання і анонімних доносів.
 
Активісти зазначили – щомісяця від домашнього насильства потерпає близько 1000 жінок. Відтак, вони проситимуть внести до Кримінального кодексу статтю, за якою чоловіків, які знущаються з жінок у сім’ях, каратимуть. Також члени руху зауважили, що не зважаючи на те, що існує закон «Про попередження насильства у сім’ї», він не виконується.
  
Активісти попереджають – якщо їхні вимоги не виконають, 20 березня 2013 року вони влаштують всеукраїнський страйк.

Всеукраїнський жіночий Рух «За вільну Україну» виник торік восени. Осередок зародився серед однодумців у соціальній мережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.