НОВИНИ

"Воля" поскаржилась у Генпрокуратуру на міліцейський обшук в харківському офісі

Група компаній "Воля", провайдер телекомунікаційних послуг, звернулася в Генеральну прокуратуру України зі скаргою на дії регіонального відділення Міністерства внутрішніх справ під час обшуку в харківському підрозділі компанії, повідомили в прес-службі провайдера у вівторок.

"Оскільки станом на 19 лютого ситуація по харківському питання не змінилася, компанія ініціювала звернення в низку інстанцій, включаючи МВС і Генеральну прокуратуру, з відповідними скаргами на дії правоохоронних органів", - відзначили в прес-службі.

За наявними у компанії даними, суддя, яка виносила постанову про проведення обшуку, продовжує перебувати на лікарняному.

Водночас, 18 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила призначити позапланову перевірку ТОВ "Воля-Кабель" (Київ).

"Таке рішення регуляторного органу обумовлено неодноразовими зверненнями громадянина Малишева та прийнято з метою з'ясування фактів, викладених у скаргах", - наголошується в повідомленні.

Зокрема, перевірятимуть дотримання компанією умов ліцензії в частині території розташування багатоканальної телемережі, оператора телекомунікацій, а також дотримання вимог закону "Про телебачення і радіомовлення".

У прес-службі "Волі-Кабель" повідомили, що питання щодо скарги громадянина Малишева розглядався під час планової перевірки Нацрадою провайдера в грудні минулого року і порушень тоді виявлено не було.

"У Нацраду звернувся громадянин Малишев В.О. з інформацією, що договір "Волі-Кабель" з абонентами не відповідає нормам закону" Про телебачення і радіомовлення ". Під час перевірки порушення в частині 7 статті 39 закону" Про телебачення і радіомовлення "виявлені не були ", - йдеться в акті перевірки регуляторного органу від грудня 2012 року, витяг з якого надала прес-служба "Волі".

Нагадаємо, 12 лютого у Харківському офісі компанії "Воля" правоохоронці провели обшуки, в результаті яких було вилучено техніку та документи.

У відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області повідомили, що в офісі компанії проводилися слідчі дії в рамках кримінального провадження, підкресливши, що міліція діяла в рамках чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.