НОВИНИ

Львівщина просить у Азарова на дороги 800 млн грн

На сесії Львівської обласної ради у вівторок, 19 лютого, депутати прийняли звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів на ремонт доріг.

У зверненні йдеться, що «щорічне збільшення руху автотранспортних засобів шляхами Львівської області, складні погодні умови, відсутність системних ремонтних робіт, недофінансування дорожньої галузі спричинило руйнування мережі доріг Львівської області... Як наслідок – дорожньо-транспортні пригоди із летальними наслідками, затори, неможливість забезпечити жителів в умовах бездоріжжя транспортним сполученням між населеними пунктами...”

Також зазначається, що на 2013 рік на ремонт та утримання автодоріг області передбачено 200 млн грн, з урахуванням субвенцій державного бюджету, але "вказаний обсяг фінансування є недостатнім".

"Для проведення невідкладних робіт із капітального ремонту автомобільних доріг загального користування, штучних споруд, а також першочергових робіт з поточного ремонту та експлуатаційного утримання, Львівській області додатково необхідно близько 800 млн грн”, - йдеться у зверненні обласних депутатів.

За прийняття даного звернення проголосували 78 з 116 депутатів Львівської обласної ради.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Микола Азаров пообіцяв розпочати ремонт доріг, «як тільки дозволить погода».

Раніше прем'єр заявляв що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

Як повідомлялося, в «Укравтодорі» порахували, що 90% українських доріг потребують капітального ремонту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.