НОВИНИ

Активісти: у Гостинному дворі міліція затримала 39 осіб

Співробітники спецпідрозділу "Беркут" під час зіткнень в Гостиному дворі у Києві затримали 39 осіб. Про це повідомив лідер Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР) Сергій Мельниченко.

За його словами, 21 затриманий, включаючи самого Мельниченка, були доставлені до Подільського райвідділу міліції, а 18 - "в актовий зал метрополітену, там на них також оформляли документи".

"Оформили всім статтю 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство), за якою передбачена санкція: адміністративний арешт до 15 діб", - зазначив лідер КУПРу.

При цьому, за словами Мельниченка, в райвідділі затриманих тримали впродовж 3 годин, після чого почався конфлікт і активістів відпустили "під зобов'язання з'явитися на першу вимогу міліції".

"7 осіб з Подільського РУ ГУ МВС доставили в Подільський суд. Зараз я перебуваю тут, будемо дивитися, яке рішення буде прийматися сьогодні щодо них", - додав лідер КУПР.

Нагадаємо, раніше відділ зв’язків із громадськістю ГУМВС України у м. Києві підтвердив інформацію про затримання 30 активістів.

«Після надання пояснень та складання адмінпротоколів (за дрібне хуліганство ст.173 КУпАП, ст. 185 – злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції) їх буде відпущено», – зазначили в міліції.

Як повідомлялося, сьогодні бійці «Беркуту» застосували силу до активістів, які зайняли територію Гостинного двору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.