НОВИНИ

Азаров обіцяє розпочати ремонт доріг, "як тільки дозволить погода"

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив забезпечити повну готовність до ремонту доріг, аби розпочати його проведення одразу після настання для цього сприятливих погодних умов. Відповідне доручення Глава Уряду дав 18 лютого під час засідання Кабінету Міністрів, повідомляє прес-служба уряду.

«Шляхи потребують невідкладного ремонту. Тож розпочати його потрібно негайно, як тільки це дозволить погода. До цього залишилось кілька тижнів. Отже, готуватися, до того ж інтенсивно, потрібно вже зараз», - сказав Азаров.

Він наголосив на необхідності завчасно провести всі підготовчі роботи, зокрема укласти відповідні угоди з будівельними організаціями, запустити в роботу асфальтобетонні заводи, забезпечити готовність техніки, необхідну кількість будівельних матеріалів, інших ресурсів тощо.

Координувати роботи щодо проведення ремонту автошляхів країни Азаров доручив Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу.

Нагадаємо, нещодавно прем’єр-міністр Микола Азаров натякав, що у поганому стані доріг винні «папєрєднікі».

Раніше прем'єр заявляв що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

Генпрокуратура запевняє, що протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.