НОВИНИ

Захист Тимошенко подав до ГПУ заяву про причетність Кириченка до вбивства Щербаня

Захист колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко просить Генеральну прокуратуру розслідувати можливе замовлення вбивства Євгена Щербаня бізнес-партнером і помічником тодішнього прем'єра Павла Лазаренка Петром Кириченком. Про це повідомив на прес-конференції в Харкові захисник Тимошенко Сергій Власенко.

За його словами, відповідну заяву подано 18 лютого адвокат екс-прем'єра Олександр Плахотнюк.

«Сьогодні Плахотнюк подав заяву в Генеральну прокуратуру», - сказав він.

За словами Власенка, це друга заява захисту з цього приводу.

Перше було подано до Генпрокуратури на підставі повідомлення про підозру, врученому Тимошенко. За його словами, в повідомленні було сказано, що Кириченко, нібито отримавши від Лазаренка 500 тис. доларів за вбивство, передавав їх, розуміючи призначення. Власенко зазначив, що таким чином Кириченко є співучасником вбивства.

Однак, виходячи зі свідчень у суді свідка Сергія Зайцева, Кириченко є замовником вбивства.

Читайте також: Хто є хто у справі Щербаня

Власенко зазначив, що Зайцев у своїх свідченнях заявляє, що Кириченко, вирішивши прислужитися Лазаренку, замовив і оплатив вбивство Щербаня, зробивши це самостійно і власноруч.

Він підкреслив, що Зайцев стверджував це зі слів Кириченка, якого назвав наркоманом з багаторічним стажем, людиною, яка впродовж останніх 2 років вживала алкоголь і розповідав про це в стані сп'яніння, і, крім того, мав особисті дуже неприязні стосунки з Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.