НОВИНИ

Суд залишив Луценка за ґратами

Апеляційний суд Чернігівської області відхилив скаргу захисників екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка на відмову у звільненні його від подальшого відбування кримінального покарання за станом здоров’я. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила керівник прес-служби «Народної самооборони» Лариса Сарган.

«Ухвала: У суду всі аргументи захисту безпідставні. Суд бере до уваги «відмову» Луценка від лікування у Бучанській тюрмі. Колегія не знайшла підстав! Сидіти далі!!! Апеляцію залишити без задоволення!», – написала вона.

Як повідомлялося, сьогодні Апеляційний суд Чернігівської області розглядав скаргу захисників Луценка на відмову у звільненні його від подальшого відбування кримінального покарання за станом здоров’я.

24 грудня 2012 року Менський районний суд Чернігівської області відмовився звільнити від відбування покарання Луценка за станом здоров'я.

8 лютого Апеляційний суд Чернігівської області переніс на 18 лютого розгляд справи щодо питання про можливе звільнення екс-глави МВС Юрія Луценка від відбування покарання. Також суд постановив доставити Луценка на засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.