НОВИНИ

Янукович-молодший запевняє, що українські дороги зруйнував клімат Сибіру

Перший віце-президент Федерації автомобілістів України (ФАУ) Віктор Янукович-молодший звинуватив у розбитих дорогах суворий український клімат. Про це Янукович молодший розповів журналыстам під час святкування двадцятиріччя ФАУ в Національному палаці мистецтв «Україна».

«Що стосується стану доріг, то у нас цього року по-справжньому сніжна зима і дороги, як кажуть, зійшли разом зі снігом. На жаль, Україна перебуватиме в доволі жорстких кліматичних умовах, у різко континентальному кліматі, де (часто трапляються. - Ред.) перепади близько нуля – найгірша температура для доріг», - констатував глава ФАУ.

Віктор Янукович-молодший зазначив, що погодні умови не витримали як старі автомобільні шляхи, так і нові дороги, побудовані в межах підготовки до проведення Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

«На жаль, працює простий фізичний ефект – просто лід розриває дороги. І причому я це спостерігав на дорогах, скажімо так, спорудження різної якості. Я як будівельник, як людина, що розуміє технології, дивився, як будувалися деякі дороги. Останні дороги, які будувалися в Україні до Євро – вони будувалися за всіма правилами, там дотримувалися всіх технологій. Але я розумію, що, на жаль, ми отримали таку жорстку зиму, яку не витримали навіть ці дороги», - підкреслив керівник Автомобільної федерації України.

З шкільних підручників географії відомо, що на більшості території України переважає помірно континентальний клімат і лише на півдні Криму він має ознаки субтропічного.

Різко континентальний клімат характерний для внутрішніх регіонів Північної Америки та Євразії. На території Россії - це, зокрема, Центральний та Східний Сибір.

Як повідомлялось, нещодавно прем’єр-міністр Микола Азаров натякав, що у поганому стані доріг винні «папєрєднікі».

Раніше Азаров заявляв що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

Генпрокуратура запевняє, що протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.