НОВИНИ

У "Київавтодорі" оцінили бажання Попова пришвидшити ремонт столичних доріг у 272 млн

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов незадоволений ходом ремонту столичних доріг. Про це Попов заявив 18 лютого.

За словами голави КМДА, зокрема, немає необхідної кількості ремонтних бригад, що виконують роботи на дорогах.

Попов також відзначив неефективність проведеного на сьогоднішній день ямкового ремонту доріг, і наголосив, що ремонт повинен бути проведений набагато раніше терміну, запланованого комунальним підприємством "Київавтодор".

"Доручаю Глинському (керівник" Київавтодору "- Ред.) розібратися з усіма проблемами, які заважають ремонту доріг, а також переписати графік виконання робіт ... Я даю доручення визначитися до кінця вівторка", - сказав Попов.

Також Попов зауважив, що необхідно розібратися в питанні закупівлі солі для посипання доріг.

"Я віддав доручення розібратися, як це з ціни (солі – Ред.) в 220 грн виходить 500", - наголосив.Попов.

Водночас, керівник комунальної корпорації "Київавтодор" Георгій Глінський заявив, що на поточний ремонт столичних доріг щорічно необхідно 272 млн грн.

За словами Глінського, за останні 12 років фактично виділялося фінансування на поточний ремонт автодоріг в середньому 43% необхідності, що давало можливість щорічно ліквідувати весняну ямковість і готувати вулиці до експлуатації у зимовий період, виконуючи превентивний ремонт доріг.

Він зазначив, що при настанні сприятливих погодних умов, корпорація планує залучити інші спеціалізовані підприємства для прискорення виконання ремонтних робіт.
За словами Глінського, основними об'єктами ремонту будуть вулиці Заболотного, Бориспільська, Саперно-Слобідська, проспект Ватутіна, проспект Броварський, вул.Богатирська, Верхній та Нижній Вал, Кільцева дорога, проспект Палладіна, Венеціанський міст.

А Попов наголосив на необхідності реконструкції проспекту Перемоги в поточному році.

Як повідомлялось, нещодавно прем’єр-мінстр Микола Азаров заявив, що цілого бюджету не вистачить, щоб покращити українські дороги.

Раніше Азаров запевняв, що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

Генпрокуратура запевняє, що протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.