НОВИНИ

У Попова жаліються, що вартість будівництва якісних доріг столиці перевищує її бюджет

Для капітального ремонту київських доріг потрібно 20,1 млрд гривень, у той час як бюджет столиці складає 18 млрд гривень. Про це в інтерв'ю газеті "Дело" заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

Так, на запитання, скільки потрібно грошей, щоб дороги в столиці зробити першокласними, Голубченко відповів: «Якщо дивитися гіпотетично, то щоб увійти в план і по капітальному, і по поточному ремонту з урахуванням відставань потрібно - 20,1 млрд гривень. Бюджет столиці - 18 млрд гривень».

За його словами, у бюджеті Києва на 2013 рік на капітальний ремонт та реконструкцію столичних доріг закладено 945 млн гривень.

"Сюди входить Поштова площа, Подільський міст, Саперно-Слобідська, метрополітен. Утримання доріг та постійний ремонт фінансуються з іншого фонду", – пояснив Голубченко, додавши, що "в суму 945 мільйонів гривень входить також оплата боргів з минулого року на 47 мільйонів гривень".

Від "Укравтодору" мерія очікує 270 млн гривень, за які планує відремонтувати 1,4 млн кв. м дорожнього покриття так, як це передбачено нормативом.

"Якщо уряд нам не допоможе, то ми змушені будемо зменшувати капітальні вкладення, бо сьогодні ситуація з ремонтом набагато гірша, ніж у минулі роки", – вважає Голубченко.

Це, на думку заступника голови міської державної адміністрації, пов'язано із погодніми умовави: зима 2012-2013, у порівнянні з 22-ма попередніми, відзначається великою кількістю перепадів температури, циклів, опадів, що позначається і на якості доріг.

Нагадаємо, керівник комунальної корпорації "Київавтодор" Георгій Глінський заявив, що на поточний ремонт столичних доріг щорічно необхідно 272 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.