НОВИНИ

Луценка привезли у чернігівський суд

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка доставили до Апеляційного суду Чернігівської області. Про це повідомляє прес-служба ДПтС України.

«Державна пенітенціарна служба України інформує, що сьогодні, 18 лютого, Луценка доставлено до Апеляційного суду Чернігівської області для участі у судовому засіданні з розгляду скарги захисників засудженого на відмову у звільненні останнього від подальшого відбування кримінального покарання за станом здоров’я», – йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, 17 лютого Луценко в офіційній формі заявив керівництву Менської колонії про своє бажання особисто бути присутнім на розгляді апеляції на відмову рішення суду першої інстанції звільнити його за станом здоров'я.

24 грудня 2012 року Менський районний суд Чернігівської області відмовився звільнити від відбування покарання Луценка за станом здоров'я.

8 лютого Апеляційний суд Чернігівської області переніс на 18 лютого розгляд справи щодо питання про можливе звільнення екс-глави МВС Юрія Луценка від відбування покарання. Також суд постановив доставити Луценка на засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.