НОВИНИ

У Луцьку пройшла акція на підтримку родини Павличенків

У Луцьку 16 лютого декілька сотень людей вийшли на акцію підтримки батька та сина Павличенків, яких засуджено за вбивство київського судді Зубкова.

Учасники маршу пройшли центральними вулицями до обласного управління МВС, скандуючи  «Свободу чесним! Свободу Павличенко!».

До маршу долучилися народні депутати Анатолій Вітів та Євген Мельник, депутати  місцевих рад, учасники громадських організацій.  «Долучаються до кампанії не лише фанати, а різні люди, бо завдання номер один: ми хочемо жити в нормальній державі. Бо кожному з нас, так само, як Павличенкам, завтра можуть сказати: ти сядеш у СІЗО, бо ти є чесним перед собою і цією державою. Якщо ми хочемо жити у цій державі, то ми повинні її змінювати», - зазначив один з організаторів та спікер акції, депутат Луцької міськради Павло Данильчук.

Біля приміщення МВС протестувальники передали працівникам міліції звернення, адресоване міністру МВС Юрію Захарченку, з вимогою прийняти рішення про створення незалежної тимчасової слідчої комісії, яка опікувалася би справою Павличенків.

Окрім цього, організатори акції закликали присутніх долучитися до підписання петиції до президента США Барака Обами.

Нагадаємо, 6 лютого в Києві на чергову акція на захист сім'ї Павличенків вишло до 300  людей.

Раніше акції відбулись в різних містах України.

Голосіївський райсуд Києва 2 жовтня 2012 року засудив Дмитра Павличенка до довічного ув’язнення, а його сина Сергія   - до 13 років позбавлення волі за вбивство судді.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.