НОВИНИ

Мер Сум вказав свободівцям на ще два пам’ятника Лєніну в місті

Голова Сумської міської ради Геннадій Мінаєв висловив солідарність із народним депутатом, головою Сумської облорганізації ВО "Свобода" Ігорем Мірошниченком, який напередодні зрунував пам’ятник Лєніну в місті Охтирка. Про це він написав у Фейсбуці.

Мер вказав, що загалом не підтримує діяльності Ігоря Мірошниченка, але «до його лютої ненависті до комуністів завжди буде додаватися його люта ненависть». «Тут ми, що ні на є, повні союзники!», - вказав він, висловивши солідарність діями нардепа щодо зруйнування пам'ятника Лєніну.

«На грані закону, але він зробив праве діло! Тим більше, виконуючи указ президента, як мовиться, на основі норм «прямої дії»», - написав Мінаєв.

Він також вказав на два пам’ятника в Сумах. «На майбутнє. Підказую. Біля ДК «Хімік» в місті Суми, після правильного руйнування пам'ятника, комуняки встановили без будь-яких дозволів виконкому або навіть управління архітектури, не кажучи вже про вирішення міської ради, «голову-бюст»  ідола. Кажуть, взяли із залишків-осколків «Лебединський», так само праведно зруйнованого. Так от, ніякого архітектурного значення ця «голова» не має і на балансі Сумської міської ради не значиться, так само як і «дідусь, який переїхав на Дуровщіну з площі Незалежності», - написав він.

«Обіцяю, що мої оплески з приводу Охтирки перейдуть бурхливі овації з приводу майбутніх двічі аналогічних подій в Сумах», - додав він.

Щодо порушено проти свободівців справи, мер Сум написав: "Якщо держава не здатна - не може і не хоче - прибрати (демонтувати) пам'ятники тоталітарного минулого, то це дійсно не держава. Воно в цьому випадку апріорі не може бути ні вільним, ні демократичним, а буде знов тоталітарним".

Нагадаємо, 15 лютого у місті Охтирка Сумської області місцеві свободівці разом з народним депутатом Ігорем Мірошниченком демонтували пам’ятник Володимиру Леніну.

Сумський обласний комітет Компартії України висловив своє обурення демонтажем пам’ятника Лєніну.

Міліція розпочала за фактом демонтажа кримінальне провадження згідно із ст. 296 КК – хуліганство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.