НОВИНИ

Кужель заступилась за журналістів УНІАНу

Народний депутат Олександра Кужель закликає підтримати журналістів інформаційної агенції УНІАН, не згодних з інформаційною політикою керівників. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Переконана, що великою помилкою є ставити знак рівності між менеджментом УНІАНу, який прислуговується Банковій, і десятками чесних, професійних журналістів, які 20 років створюють бездоганну репутацію інформаційному агентству. Це так само неправильно і поверхнево, як ототожнювати Україну і український народ з Януковичем або  Царевичів, Вовків і Кірєєва з правосуддям»,  - заявила Кужель.

Політик висловила здивування, чому позиція активної боротьби з несвободою виглядає нонсенсом. «Інакше чому раптом з такою готовністю піддаємо громадської обструкції позицію більшості журналістів УНІАН, не згодних з інформаційною політикою «пересаджених» в агентство дбайливими руками садівників з АП керівників? Бойкотуємо і тавруємо, тим самим підігруючи чийсь грамотно розписаної партитурі, в фіналі якої - знищення значущого і шанованого гравця серед вітчизняних ЗМІ?», - написала Кужель.

«Дуже сподіваюся, що дійсно ганебні факти фальсифікацій інтерв'ю Сергія Власенка, так само як і мого інтерв'ю, не стануть приводом для знищення найстарішого і найавторитетнішого інформаційного ресурсу, а послужать лише поштовхом для подальшого розвитку якісної журналістики і демократичного оновлення суспільства», - наголосила вона, закликавши підтримати журналістів агенції.

Нагадаємо, в УНІАНі називали раніше поширену на сайті агенції фальшиву інформацію про Сергія Власенка і Олександру Кужель  «джинсою».

Журналісти вважають, що поява фальшивих новин стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства, та закликають до їх звільнення. 

Читайте також: Звернення колективу УНІАН до Коломойського (повний текст)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.