НОВИНИ

Азаров пропонує спитати з попередників за погані дороги

Прем’єр-міністр Микола Азаров пропонує замислитись над питанням – куди зникли гроші ,які мали спрямовуватись на ремонт доріг, за влади попереднього Кабінету Міністрів. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Нагадаю нашу невеселу статистику: в Україні всього 170 тисяч км доріг, з них 70 тисяч магістральних, а до Євро ми встигли зробити всього близько 5 тисяч км. Тож, зрозуміло, ніхто і ніколи не міг говорити, що ми до Євро підготували всі дороги", - заявив Азаров.

"Що ж стосується ваших посилань на те, що хтось щось вкрав, то це найпростіше, що роблять наші опоненти. Дозволю тільки запитати, чому, коли вони були при владі, вони не зробили 1/10 від того, що зроблено за останні три роки? Так запитайте, куди пішли тоді гроші, які призначалися для ремонту доріг?", - підсумував він.

Коментуючи створення у Facebook руху «Я ненавиджу Укравтодор» Азаров сказав: "Цікаво, яка мета цього руху? Звичайно, можна по-різному ставитися до роботи "Укравтодору", особливо зараз, коли наші дороги дійсно знаходяться в дуже поганому стані, але ненависть - це не утворююче почуття."

"Ненависть завжди руйнує, і тому я порадив цим активним товаришам дійсно повідомляти про ті місця на дорогах, надсилати знімки, і вони, безумовно, будуть використані в поточній роботі дорожників, а ми про це подбаємо", - пообіцяв Азаров.

"Але якщо говорити серйозно, а я про це говорив минулої п'ятниці, проблеми наших доріг не вирішуються ні любов'ю, ні ненавистю, а вирішуються великою системною роботою", - додав він.

Нагадаємо, минулого тижня Азаров заявив, що що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

Водночас, за даними Генпрокуратури, протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.