НОВИНИ

Тюремники обіцяють, що Тимошенко ніхто "не торкнеться пальцем" без її письмової заяви

Юлії Тимошенко ніхто не торкнеться пальцем до того часу, поки вона письмово та чітко не висловить своє бажання саме бути етапованою до суду. Про це 15 лютого на брифінгу повідомив заступник начальника Управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області Андрій Лапінський.

За його словами, ДПтС прекрасно розуміє всю абсурдність поведінки засудженої та мету таких її дій.

«Засуджена день через день, і за цим спостерігає вся країна, разом зі своїми захисниками намагається звинуватити у чомусь співробітників пенітенціарної служби з метою зробити так, аби зі сторони це виглядало, як начебто якісь її права порушуються. Але це не так. І ми про це офіційно заявляємо та будемо заявляти кожного дня», - сказав Лапінський.

Він зазначив, що «гра на публіку» засудженої вже добре відома, але ДПтС в цих провокаціях брати участі не буде.

«У минулому році ми вже були навчені гірким досвідом, коли етапували засуджену Тимошенко з колонії до лікарні, і це завершилося неправдивими звинуваченнями на нашу адресу», - сказав Лапінський.

Він також додав, що Тимошенко «ніхто не торкнеться пальцем до того часу, поки вона письмово та чітко не висловить своє бажання саме бути етапованою без жодних погроз та звинувачень на нашу адресу».

«Ми готові її етапувати у будь-який момент. З нашого боку немає жодних перешкод. Нехай вона сама напише заяву про те, що вона хоче бути саме етапованою, і про те, що вона до нас, в першу чергу, немає жодних претензій з цього приводу», - уточнив Лапінський.

Як повідомлялось, донька Юлії Тимошенко Євгенія повідомила, що тюремники знову поширюють неправдиву інформацію, оскільки її мама зібралася їхати до Києва на судове засідання і о четвертій ранку вже чекала на працівників пенітенціарної служби, однак, вони не прийшли.

Нагадаємо, 14 лютого Тимошенко подала заяву з проханням доставити її на наступне засідання суду у рамках досудового розслідування справи про вбивство Євгена Щербаня.

Державна пенітенціарна служба пообіцяла, що доставить Тимошенко на засідання суду в Київ, яке має відбутися 15 лютого.

Згодом, тюремно відомство заявило, що о 21:30 до Тимошенко повторно зайшли співробітники пенітенціарної служби з метою повідомити їй про час та умови етапування зранку до Києва, "засуджена завила, що за станом здоров’я вона не може бути присутньою на засіданні суду"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.