НОВИНИ

"Батьківщина": позбавляючи Тимошенко права на захист, влада підтверджує політрепресії в країні

Партія «Батьківщина» заявляє, що Юлія Тимошенко не відмовлялась від участі у судовому засіданні у справі про вбивство Євгена Щербаня. Про це йдеться у заяві партії.

"Юлія Тимошенко написала заяви про бажання взяти участь і в попередніх, і в сьогоднішньому засіданнях суду (у справі Щербаня – ред.). Натомість тюремники у відповідь спромоглися продемонструвати лише якісь папірці за своїми підписами та дивне відео, на якому абсолютно не зрозуміло, від чого відмовляється Юлія Тимошенко", - зазначили у партії.

Партія "Батьківщина" вкотре наголошує, що «позбавлення лідера опозиції фундаментального права на захист на тлі повної абсурдності та безпідставності звинувачень є яскравим проявом політрепресій, за допомогою яких Янукович намагається позбутися своїх опонентів».

Прес-служба наводить останню заяву Юлії Тимошенко щодо її згоди взяти участь у засіданні суду, на якому допитується черговий свідок у справі Щербаня.

Нагадаємо, увечері 14 лютого Державна пенітенціарна служба заявила, що Тимошенко знову відмовилась їхати до Києва у суд, незважаючи на раніше подану заяву з проханням доставити її на судове засідання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.