НОВИНИ

Тюремники переконують, що Тимошенко знову відмовилась їхати до Києва

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко знову відмовилась їхати до Києва. Про це повідомляє прес-служба державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ).

"Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що сьогодні ввечері (о 21.30 годині) до Тимошенко повторно зайшли співробітники пенітенціарної служби з метою повідомити їй про час та умови етапування завтра зранку до м.Києва для участі у судовому засіданні", - йдеться у повідомленні. 

"Незважаючи на свої ж подані заяви, у відповідь на пряму пропозицію співробітниць виправної колонії бути етапованою зранку 15 лютого до м.Києва, засуджена завила, що за станом здоров’я вона не може бути присутньою на засіданні суду під час допиту свідка в м. Києві", - заявили у прес-службі.

Крім того, за словами пенітенціарників, Тимошенко заявила, що вона звинувачує ДПтС у порушенні певних норм законодавства у разі її етапування.

У ДПтСУ заявили, що їх співробітники послались на попередню заяву Тимошенко, яку вона написала раніше на ім’я керівництва колонії, "начебто з наміром бути присутньою під час допиту".

"Однак чіткої відповіді на пряме запитання чи згодна вона бути етапованою до м.Києва, засуджена відповідь так і не надала", - зазначили у прес-службі.

"Відповідно, ДПтС повторно наголошує, що не збирається етапувати засуджену Тимошенко проти її волі, з метою недопущення провокацій та звинувачень на свою адресу. Про те, що Тимошенко все ж таки не бажає бути присутньою в судовому засіданні, персоналом виправного закладу було складено відповідний акт. Ці документи будуть передані до суду", - резюмували у прес-службі.

Водночас, "Інтерфакс-Україна" повідомляє, що о 22.45 з території ЦКЛ №5 виїхав мікроавтобус з "Беркутом".

Незабаром територію лікарні покинуло ще кілька легкових машин.

Як раніше повідомлялося, Тимошенко подала заяву з проханням доставити її на наступне засідання суду у рамках досудового розслідування справи про вбивство Євгена Щербаня.

Згодом державна пенітенціарна служба повідомила, що доставить Тимошенко на засідання суду в Київ, яке має відбутися 15 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.