НОВИНИ

За справу Щербаня візьметься суддя, який позбавив житла київську вчительку

Справу про вбивство депутата Євгена Щербаня 15 лютого слухатиме суддя Віктор Кицюк. Про це заявив адвокат екс-прем'єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко в ефірі 5 каналу.

"Як він нехтував правами пані Ніни, так він нехтуватиме правами Юлії Тимошенко, правами захисту і так далі", - сказав Власенко.

"Завтра будемо вживати всіх можливих юридичних заходів для того, щоб повернути суд в русло кримінально-процесуального кодексу, а не в русло тих думок і бажань, які вони мають", - додав захисник.

Як відомо, Кицюк виносив рішення у справі київської вчительки Ніни Москаленко, яку вона програла, в апеляційному суді 13 лютого, пов’язаний з рейдерським захопленням її землі та житла.

Нагадаємо, що сьогодні Печерський районний суд завершив допит свідка Ігоря Мар’їнкова у справі про вбивство Євгена Щербаня.

Під час допиту Мар'їнков заявив, що не був особисто знайомий з Юлією Тимошенко і Павлом Лазаренком, а люди, на слова яких він посилається, давно померли. 

Допит наступного свідка у справі Щербаня, за словами прокурора, відбудеться 15 лютого.

Як раніше повідомлялося, Юлія Тимошенко подала заяву з проханням доставити її на наступне засідання суду у рамках досудового розслідування справи про вбивство Євгена Щербаня.

Згодом державна пенітенціарна служба повідомила, що доставить Тимошенко на засідання суду в Київ, яке має відбутися 15 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.