НОВИНИ

Рибак не забиратиме перепустки у Балоги і Домбровського

Спікер Володимир Рибак зробив подання до Конституційного Суду щодо депутатських мандатів Олександра Домбровського та Павла Балоги. Про це він сказав на брифінгу, коментуючи рішення Вищого адміністративного суду.

"Сьогодні я направив до КС, хай він розгляне. Я запросив до себе Павла Балогу. Я сказав йому, що зроблено з цього питання. Я не збираюся забирати в нього посвідчення чи ставити заслінку, не пускати до Верховної Ради. Він повинен працювати, а КС хай розгляне це питання",  – сказав Рибак.

Нагадаємо, 8 лютого Вищий адміністративний суд позбавив депутатських мандатів Павла Балогу і Олександра Домбровського.

Приводом для такого рішення ВАСУ став позов депутата Верховної Ради VI скликання Юрія Кармазіна, який заявив про фальсифікації виборів в округах №11 (Вінницька область) і №71 (Закарпатська область).

Вищий адміністративний суд своїм рішенням зобов'язав ЦВК провести повторні вибори в цих округах.

Мотивувальна частина рішення Вищого адміністративного суду містить численні посилання на практику Європейського суду з прав людини та Держдепартаменту США.

Повний текст рішення Вищого адміністративного  суду про позбавлення мандатів народних депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.