НОВИНИ

УНІАН просить допомоги у Європарламенту, ПАРЄ і ОБСЄ

Колектив УНІАН звернувся до міжнародних і європейських організацій з приводу ситуації в інформагентстві. Про це йдеться у листі колективу УНІАН.

Звернення, а також пояснювальний документ щодо ситуації в агентстві протягом останнього року було, зокрема, передано делегації ЄС в Україні, членам Європейського парламенту, комісару з питань прав людини Ради Європи, генеральному секретарю Ради Європи та представникам Парламентської Асамблеї Ради Європи, а також представнику ОБСЄ з питань свободи ЗМІ.

"Крім того, зазначені документі були надіслані в Міжнародну федерацію журналістів та організацію "Репортери без кордонів" для ознайомлення із ситуацією", – йдеться  у повідомленні.

Нагадаємо, 13 лютого трудовий колектив інформаційного агентства УНІАН оприлюднив звернення до основного акціонера Ігоря Коломойського, голови Національної спілки журналістів України Олега Наливайка та керівника групи «1+1» Олександра Ткаченка.

За словами представників трудового колективу, поява фальшивих новин на сайті агентства стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства. 

Журналісти вимали відкликати призначення керівництва, чия діяльність, на їх думку, засвідчила їхнє невміння керувати інформаційним агентством.

У жовтні 2012 року журналісти УНІАНу заявили про посилення цензури в інформагенції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.