НОВИНИ

Азаров обіцяє реформувати виборче законодавство відразу після розблокування Ради

Реформа українського виборчого законодавства, розпочнеться відразу після того, як Верховна Рада відновить роботу в нормальному режимі. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з главою міжнародної місії Бюро демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ із спостереження за парламентськими виборами в Україні 2012 року Одрі Гловер 14 лютого.

"Як тільки наш парламент розпочне нормальну роботу, ми зможемо провести роботу щодо змін до виборчого законодавства з урахуванням думок усіх місій спостерігачів, зокрема й місії ОБСЄ", - сказав  Азаров.

Прем'єр додав, що під час розробки змін до виборчого законодавства будуть проведені консультації не тільки з парламентськими політсилами, а й із позапарламентськими політичними партіями та громадськістю.

Також Азаров висловив вдячність Організації з безпеки і співробітництва в Європі за рекомендації за підсумками виборів до Верховної Ради.  "Хочу подякувати представникам ОБСЄ, а також усім міжнародним спостерігачам за сприяння у проведенні Україною прозорих демократичних виборів. Ми також вдячні за ваші рекомендації за підсумками виборів. Результати виборів ще раз підтвердили прихильність українців європейським демократичним цінностям", - сказав Азаров.

Нагадаємо, голова ЦВК Володимир Шаповал під час зустрічі з представниками місії Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ   вказав, що Україна потребує істотної реформи виборчого законодавства, оскільки мажоритарна складова стала основним негативним моментом виборів до Верховної Ради в 2012 році. 

Спостережна місія ОБСЄ назвало парламентські вибори в Україні недостатньо змагальними.

Читайте також:  Дейм Одрі Ґловер про відсутність рівного ігрового поля на українських виборах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.