НОВИНИ

Апеляційний суд залишив в силі рішення про виселення вчительки з будинку в центрі Києва

13 лютого Апеляційний суд міста Києва не задовольнив апеляційну скаргу вчительки Ніни Москаленко на рішення Печерського районного суду столиці про виселення з житла і позбавлення права власності на землю. Про це повідомили в ВО «Свободі».

«Засідання тривало всього 15 хвилин. За словами Ніни Іванівни, рішення було вже готовим, а судді Андрієнко Антоніні Миколаївні залишилося лише його зачитати. Апеляція задоволена не була. Рішення судді Вовка залишено в силі», - йдеться в повідомленні.

Також сьогодні відбулося засідання у кримінальній справі, за якою  Ніну Москаленко обвинувачують у побитті рейдера. У справі відбувся допит свідків з боку захисту.

"Суддя Кицюк не прийняв жодного клопотання адвоката Москаленко Олександра Свиридовського і, як завжди, закривав очі на кричущі нестикування в "доказовій базі", ґрунтованій на показах свідків-рейдерів", - повідомили в "Свободі", київський осередок якої  пікетував суд з вимогою  закрити "сфабриковану кримінальну справу". 

Допит свідків продовжиться на наступному засіданні, яке відбудеться 22 лютого

Нагадаємо,  13 грудня 2012 року Печерський райсуд постановив позбавити Москаленко права власності на землю та житло у центрі столиці і виселити її з помешкання.

Ніна Москаленко заявляла, що вчинить акт самоспалення, якщо апеляційний суд залишить чинним рішення Печерського районного суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.