НОВИНИ

Журналісти УНІАНу вимагають від Коломойського звільнити керівництво агентства

Журналісти інформаційного агентства УНАІН вимагають відкликати призначене на початку 2012 року керівництво, чия діяльність, на їх думку, засвідчила їх невміння керувати інформаційним агентством. Про це йдеться у зверненні трудового колективу УНІАНу до голови НСЖУ та президента УНІАНУ, акціонера агенції Ігоря Коломойського та керівника групи «1+1» Олександра Ткаченка.

«Поява фальшивих новин на сайті агентства стала логічним результатом і прямим наслідком діяльності призначеного рік тому нового менеджменту агентства», - заявили в агентстві, наголосивши, що поява таких сфальсифікованих повідомлень завдала нищівного удару по репутації УНІАН.

Журналісти нагадали, що в травні 2012 року  намагалися довести до відома вищого керівництва, що новий менеджмент «не хоче і не здатен співпрацювати з колективом агентства».  «На жаль, наша позиція тоді не була почута.  Так само ми не отримали належної реакції з боку керуючих партнерів і засновників на ситуацію із цензурними утисками на сайті УНІАН, яка склалася восени минулого року», - заявили журналісти.

Журналісти заявляють, що «усі намагання направити в нормальне русло співпрацю колективу з новим керівництвом не зустріли жодного відгуку», а також вказують, що нові керівники проігнорували вимоги колективу  розповісти про концепцію розвитку агентства, а також ознайомити з результатами службового розслідування щодо фактів цензури в УНІАН.  

Відтак в журналісти агенції заявляють, що результати роботи нового менеджменту засвідчили нездатність нової команди ефективно керувати процесом. «В результаті недолугого керування відбувається: перетворення агентства з економічно успішного на збиткове та дотаційне; падіння рейтингів і впливовості агентства внаслідок зниження рівня контенту і професійних стандартів;  хаос в кадровій та творчій політиці; відтік професіоналів високого рівня з великим досвідом роботи (за півроку звільнилось близько півтора десятка співробітників);репутаційні збитки, пов’язані в тому числі з публікацією останніх інформаційних повідомлень, що не відповідали дійсності», - вказують журналісти.

«Виходячи з таких результатів та намагаючись зберегти репутацію, як УНІАН, так і вашу, ми закликаємо вас визнати помилки, яких припустився новий менеджмент агентства»,  - йдеться у зверненні журналістів до акціонерів.

Колектив  закликає  відкликати призначений на початку 2012 року менеджмент; запровадити тимчасове управління агентством під егідою Ради засновників агентства;  доручити новому оперативному керівництву агентства розробити програму санації УНІАН, яка передбачала б поступове відновлення втрачених  УНІАН позицій; створити Редакційну раду, яка унеможливить повторення в майбутньому випадків порушення правил професійних стандартів та етики з боку новопризначеного менеджменту.

«Шановний Ігоре Валерійовичу! Переконані, що Ви як основний багаторічний акціонер групи 1+1, і в тому числі й УНІАН, зацікавлені у впливовому, професійному, ефективному медіа», - звертаються працівники до Коломойського.

Звернення наразі підписали 25 працівників УНІАНу.

Читайте також: Суб’єктивний погляд на об’єктивність керівників УНІАН 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.