НОВИНИ

«Діалог з країною» Януковича покажуть п'ять телеканалів

22 лютого проект «Діалог з країною» президента Віктора Януковича, крім Першого національного, покажуть «1+1», ICTV, «Україна» та «Інтер». Про це повідомили прес-служби цих каналів.

З нагоди третьої річниці інавгурації Янукович у прямому ефірі спілкуватиметься з громадянами країни в прямому ефірі.

Відповідно до повідомлень прес-служби Першого національного, «НТКУ виступала ініціатором масштабного телевізійного проекту», однак, за даними джерел, організацією «Діалогу з країною» займається Адміністрація президента.

 «У рамках проекту президент Віктор Янукович у прямому ефірі зможе відповісти на питання громадян, поставлені під час прямих включень з різних міст України, а також з "гарячої лінії" за номером телефону 0800-50-2013»,  – повідомляють у прес-службі Першого Національного.

Нагадаємо, що в подібному форматі президент уже спілкувався з громадянами. 25 лютого 2011 року з нагоди першої річниці інавгурації в ефір вийшов телепроект «Пряма розмова з країною». Його транслювали шість загальнонаціональних каналів: «Інтер», «1+1», ICTV, «Україна», 5 канал і Перший національний. Прямий ефір тривав чотири години. Як відомо, подібні прямі лінії проводить щороку президент Росії Володимир Путін.

Нагадаємо також, що остання прес-конференція Віктора Януковича відбулася 21 грудня 2011 року.