НОВИНИ

У ПР визнають, що корупція загрожує не лише економіці, а вже і державності України

Корупція в Україні призвела до значного зниження ефективності економіки. Про це заявив народний депутат від фракції Партія регіонів Олег Царьов.

"Як говорив глава фракції Партії регіонів  Олександр Сергійович Єфремов, якби у нас брали відкати по 10% при держзакупівлях, то це було б погано, але з цим можна було б якось миритися. У нас, на жаль, вал корупції захльостує всю економіку. Крадуть настільки багато, що економіка стає малоефективною", – сказав Царьов.

За його словами, "не здолавши корупцію, ми можемо втратити державність".

Як повідомлялось раніше, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко вважає, що реформи в Україні гальмують бюрократія, корупція та популізм влади.

Президент Freedom House Девід Кремер визнав, що корупція в Україні страшніша за Росію.

Нагадаємо, Україна за рівнем сприйняття корупції посідає 144-е з 176-ти місць в рейтингу міжнародної неурядової організації Transparency International.

Згідно з результатами дослідження міжнародної аудиторської компанієї Ernst&Young, найбільш корумпованими країнами світу вважаються Колумбія, Україна та Бразилія.

У звіті Єврокомісії щодо прогресу держав-учасниць Європейської політики сусідства зазначено, що корупція в Україні залишається широкорозповсюдженою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.