НОВИНИ

Харківські абоненти "Волі" можуть залишитись без інтернету

Сотні тисяч харків'ян можуть залишитися без інтернету і кабельного телебачення через вилучення оргтехніки в офісі ТОВ "Телесвіт". Про це заявив директор ТОВ "Телесвіт" Олександр Руденко.

"На даний момент вилучена вся оргтехніка, в даному випадку мова йде про комп'ютери, системні блоки і ноутбуки, вилучено частину документів, і представники органів внутрішніх справ залишили офіс", - сказав Руденко.

За його словами, через це "під великою загрозою" надання послуг абонентам компанії.

"У нас сотні тисяч абонентів (у Харкові) і, всі вони можуть опинитися без послуг Інтернет і кабельного телебачення", - зазначив Руденко.

Він зауважив, що компанія оскаржить дії міліції "скрізь, де тільки можна".

Як раніше повідомлялося, у вівторок у Харківському офісі компанії "Воля" правоохоронці провели обшуки, в результаті яких було вилучено техніку та документи.

У відділі зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України в Харківській області повідомили, що в офісі компанії проводилися слідчі дії в рамках кримінального провадження, підкресливши, що міліція діяла в рамках чинного законодавства.

"Працівниками Управлінням по боротьбі з кіберзлочинністю в рамках кримінального провадження, відкритого за фактами підробки документів щодо надання однієї з телекомунікаційних структур міста Харкова послуг по встановленню обладнання, в одному з приміщень по вулиці Клапцова проводяться необхідні слідчі дії. Заходи санкціоновані постановою Дзержинського районного суду і здійснюються виключно в рамках закону ", - повідомили правоохоронці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.