НОВИНИ

Працівники хімзаводу на Донеччині погрожують заблокувати рух потягів Hyundai

Працівники Костянтинівського хімзаводу Донецької області обіцяють заблокувати рух швидкісних поїздів Hyundai на знак протесту проти безкоштовних відпусток.

Після довготривалої відпустки за свій рахунок (з початку січня) працівники вийшли 11 лютого на роботу. Але їх знову відправили у відпустку до початку березня.

Тому близько 150 осіб, зібравшись спочатку біля прохідної, рішуче попрямували в адміністративний корпус, щоб вимагати у керівництва пояснень.

"Бесіда у формі мітингу відбулася тут же у фойє на вході в заводоуправління. Хіміки говорили на підвищених тонах про те, що їм нема за що годувати і навчати дітей, платити за комунальні послуги, що керівництво знахабніло і влаштовує новорічні феєрверки, їздить на нових "тачках", розмальовує дорогими графіті корпуси...", - пише видання.

Керівництво в особі директора підприємства Олександра Августова і заступника з фінансових питань пояснювало, що робить все можливе, але "ми нікому не потрібні, в т.ч. державі". Присутні працівники заводу обіцянкам не повірили.

Працівники повідомили, що створили ініціативну групу і готуватимуть акції аж до перекриття (як вони висловилися) дороги для Hyundai. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.