НОВИНИ

Азаров: цілого бюджету не вистачить, щоб покращити українські дороги

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає обґрунтованою критику на адресу влади щодо стану доріг. Про це він сказав під час зустрічі із представниками українських ІТ-компаній 11 лютого.

"Зараз я чую абсолютно обґрунтовані докори, але щоб розуміти масштаб проблеми (можна зазначити – ред.), що навіть якщо сьогодні весь наш бюджет, який у нас є, спрямуємо не на зарплати, пенсії, а тільки на дороги, то ми однаково не виправимо ситуацію. Ось наскільки (ця проблема – ред.) протягом десятків років запущена", - сказав Азаров.

З його слів, навіть якщо виділити величезні кошти на вирішення проблеми, то вони просто не зможуть бути освоєні. "Ну, виділимо ми сьогодні, напружимося, знайдемо там 30-40 млрд, але наші шляховики не здатні такі обсяги освоїти", - продовжив Азаров.

Він зазначив, що вирішення проблеми стану доріг буде відбуватися поетапно для того, щоб проблема була вирішена якісно.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці написав, що неякісні дороги руйнуються через перепади температур, а на створення якісного дорожнього покриття немає грошей.

За даними Генпрокуратури, протягом двох останніх років з 11 млрд грн на ремонт і будівництво доріг на тендерах вкрадено 114 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.