НОВИНИ

Тягнибок сумнівається, що Рада запрацює з 19 лютого

Лідер парламентської фракції ВО "Свобода" Олег Тягнибок сумнівається, що Верховна Рада розпочне свою роботу 19 лютого. Про це він сказав 11 лютого під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

"Чесно кажучи, я не впевнений, що 19 лютого Верховна Рада запрацює, виходячи з тих внутрішніх протистоянь, які сьогодні є, які я відчуваю на нарадах керівників фракцій", - сказав Тягнибок, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Він також розповів, що на одну з таких нарад до кабінету спікера Володимира Рибака прийшов перший віце-прем'єр Сергій Арбузов і виставив ультиматум. "Під час дебатів та взаємних переконань цей чиновник сказав такі речі, які мене просто вразили: "Я бачу, що ви не можете домовитися між собою, а нам потрібно свої закони приймати. Якщо так, то ми теж будемо до вас відповідно ставитися і не відвідувати день уряду в парламенті"", - сказав Тягнибок.

Він додав, що чиновники виконавчої влади не бояться народних депутатів і представників громадськості, а бояться лише свого "патрона".

Як відомо, раніше голова Верховної Ради Володимир Рибак заявив, що парламент почне роботу 19 лютого. У ПР також допускають силовий варіант розблокування Ради.

Опозиція блокує президію і трибуну парламенту від 5 лютого, вимагаючи забезпечення персонального голосування всіх народних обранців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.