НОВИНИ

Брат Балоги не збирається складати депутатський мандат

Народний депутат Павло Балога, обраний від Єдиного Центру до Верховної Ради у багатомандатному виборчому окрузі № 71 на Закарпатті, не визнає рішення Вищого адміністративного суду про позбавлення його депутатського статусу і необхідність проведення перевиборів. Про це повідомляє прес-служба ЄЦ.

Балога вважає рішення ВАСУ неконституційним і незаконним. Він заявив, що «повністю ігнорує цей судовий вердикт як завідомо неправосудний, що очевидно був виконаний на політичне замовлення».

Балога відзначив, що не збирається припиняти свою депутатську роботу і здавати мандат народного депутата.

"У мене на руках є документ, набагато вагоміший за нашвидку зліплену у суді папірчину. Це Конституція, яка має виконуватися всіма в цій країні, навіть продажними суддями. І Основний Закон однозначно на моєму боці. Він дозволяє мені не виконувати рішення, яке саме по собі є злочинним. Буду всіма можливими способами відстоювати свої законні права через те, що їх мені надали тисячі закарпатців, волю яких не можуть перебити ніякі ділки у мантіях і з гонорарами за політичне замовлення", - наголосив народний депутат.

Він повідомив, що продовжує виконувати свої депутатські повноваження і візьме участь у пленарних засіданнях Верховної Ради.

За словами Балоги, про рішення ВАСУ поінформовано послів провідних зарубіжних держав, акредитованих в Києві, та міжнародні організації.

Нагадаємо, Вищий адміністративний суд надвечір 8 лютого за позовом Юрія Кармазіна, Євгенія Угля і Анатолія Дацка виніс рішення про позбавлення депутатських мандатів позафракційних депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського, обраних у мажоритарних округах №71 та № 11. ВАСУ скасував постанови ЦВК в частині реєстрації вказаних народних депутатів і визнав відсутність у них статусу і повноважень народних депутатів.

Павло Балога має намір захищати результати виборів  в окрузі № 71в Європейському суді з прав людини.

У ЦВК визначаться з подальшими діями після того, як отримають повний текст рішення суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.