НОВИНИ

Ющенко та Бондарчук продовжують боротьбу за "Нашу Україну"

Частина партії "Наша Україна" на чолі з колишнім президентом Віктором Ющенком скликала свій з'їзд на 18 травня. Про це повідомила прес-служба "Нашої України".

Відповідне рішення було прийнято 9 лютого на засіданні політичної ради "Нашої України".

Крім того, було ухвалено рішення, відповідно до статуту партії, провести перереєстрацію членів партії протягом 2 місяців.

Затвердження порядку денного з'їзду заплановано на наступному засіданні політради партії.

Раніше  частина "Нашої України" на чолі з колишнім головою політичної ради Сергієм Бондарчуком скликала з'їзд партії на 2 березня.

Таке рішення, відповідно, було прийнято 10 лютого організаційним комітетом на чолі з Бондарчуком.

Повідомлялось, що складу оргкомітету увійшли 29 представників більшості регіональних організацій.

На з'їзді заплановано обрання нових керівних органів партії, визначення стратегії об'єднання й модернізації політичних сил.

Відповідно до уставу партії, з'їзд мають повноваження скликати політична рада або президія політради на вимогу не менш ніж 14 організацій партії із числа обласних, республіканської в Криму, Київської й Севастопольської міських організацій партії, висловленому рішеннями рад цих організацій.

Нагадаємо,  9 лютого голова політради "Нашої України" Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

26 січня в Києві відбулися дві спроби паралельно скликати політраду партії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.