НОВИНИ

У партійних чварах Ющенко побачив боєздатність і монолітність «Нашої України»

Лідер партії "Наша Україна", третій президент (2005-2010) Віктор Ющенко вважає свою політичну силу боєздатної і монолітною. Про це Ющенко заявив 9 лютого журналістам після засідання політради партії в суботу.

"Партія сьогодні підтвердила свою боєздатність. Ми рухаємося до з'їзду, до оновлення своїх статутних документів", - сказав він

Відповідаючи на уточнююче питання, чи можна вважати "Нашу Україну" монолітної, Ющенко сказав: "Монолітна".

Коментуючи рішення політради про призупинення діяльності Київської міської організації "Нашої України", він сказав, що це рішення було викликане "бездіяльністю Київської організації і тим, що вона працює на розкол політичної сили".

Дії колишнього глави політради партії "Наша Україна" Сергія Бондарчука Ющенко назвав інтригами.

"Це все інтриги нездар, я їх не хочу коментувати", - сказав він.

Як повідомлялось, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

Згодом прибічники Ющенка звільнили Сергія Бондарчука з посади голови політради і поновили колишнього президента у партії.

Раніше 14 обласних організацій партії "Наша Україна" виступили з вимогою скликати партійний з'їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Зокрема, Київська міська організація партії засудила нестатутні дії Ющенка щодо зриву засідання політради партії 26 січня.

26 січня в Києві відбулися дві спроби паралельно скликати політраду партії.

Читайте також Віктор Ющенко: повна втрата зв’язку з реальністю?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.