НОВИНИ

Політрада безпартійного Ющенка звільнила з посади у партії його кривдника

Сергія Бондарчука звільнили з посади голови політради партії «Наша Україна». Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

«Щойно Політична Рада «Нашої України» звільнила Сергія Бондарчука від виконання обов"язків Голови Політичної Ради. Одностайно - "за" 54. Усе за Статутом, легітимно. Усе інше - від лукавих зі Спаської))

Як повідомлялось, 9 лютого голова політради «Нашої України» Сергій Бондарчук оголосив рішення Київської міської організації про виключення Віктора Ющенка з партії.

У рішенні йдеться, що з метою уникнення звіту та відповідальності, за допомогою "підконтрольних йому членів президії" Ющенко блокує скликання з'їзду і намагається в незаконний спосіб узурпувати керівництво партією.

Раніше 14 обласних організацій партії "Наша Україна" виступили з вимогою скликати партійний з'їзд та звинуватили Ющенка та його оточення у "збереженні лояльності до влади Януковича".

Зокрема, Київська міська організація партії засудила нестатутні дії Ющенка щодо зриву засідання політради партії 26 січня.

26 січня в Києві відбулися дві спроби паралельно скликати політраду партії.

Бондарчук, який наразі очолює політраду, переконаний, що Ющенко цим самим порушив статут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.