НОВИНИ

  ▪   Мілан Лєліч

У брата Балоги та людини Порошенка забрали депутатські мандати

Вищий адміністративний суд надвечір 8 лютого виніс рішення про позбавлення депутатських мандатів позафракційних депутатів Павла Балоги та Олександра Домбровського, обраних у мажоритарних округах №71 та№ 11 відповідно, та про проведення в цих округах повторних виборів. Про це у своєму Фейсбуці повідомив брат Павла Балоги – народний депутат Віктор Балога, лідер партії Єдиний центр.

«Щойно Вищий адміністративний суд виніс рішення щодо Павла Балоги. «Судді» постановили:визнати відсутність повноважень депутата;  визнати відсутність статусу народного депутата;  визнати необхідність проведення повторних виборів на 71 окрузі; скасувати відповідну постанову ЦВК про реєстрацію Павла Балога депутатом. Рішення остаточне і стосується воно ще одного депутата Верховної Ради – Олександра Домбровського», - написав Віктор Балога.

За словами джерел Тиждень.ua в оточенні Павла Балоги, рішення суду викликано невдоволенням Партії регіонів тим, що він покинув їх фракцію і не голосує синхронно з регіоналами.

Співрозмовник Тиждень.ua повідомив, що тексту судового рішення він ще не бачив, але припускає, що ним було скасовано рішення суду нижчої інстанції, яким Павла Балогу було визнано переможцем виборів.

В той же час, Олександр Домбровський, який пройшов у парламент по мажоритарному округу № 11,  вважається близьким до Петра Порошенка.

Нагадаємо, результати виборів по округах № 71 та №  11 округах досить довго не встановлювалися, зокрема, через значну кількість судових позовів.

Кандидат від партії Єдиний центр Павло Балога переміг кандидата від Партії регіонів Степана Деркача в окрузі  № 71, що  на Закрапатті.

Самовисуванець Олександр Домбровський здобув перемогу над кандидатом від ВО "Батьківщина"  в окрузі  № 11 на Вінниччині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.