НОВИНИ

Єврокомісар закликав Януковича не втратити шанс

Україна і Європейський Союз не повинні втратити шанс підписати Угоду про асоціацію у листопаді 2013 року. Про це заявив комісар Європейського Союзу з питань розширення і європейської політики сусідства Штефан Фюле сьогодні під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем у Києві.

«Нам краще зробити все можливе, щоб не дати цій можливості піти, тому що за допомогою цієї надзвичайно важливої угоди ми не лише зможемо розвивати наші відносини на значно вищому рівні. Це також буде нова основа, яка буде юридично обов’язковою для обох сторін, і це буде вперше, коли настільки амбітна угода буде укладена з нашими партнерами», - сказав Фюле.

Він наголосив, що підписання угоди стане результатом багаторічної роботи як України, так і ЄС.

Як повідомлялось, Янукович запевнив єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, що Київ працює над усуненням перешкод для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Очікується, що Угода про асоціацію Україна-ЄС, яке включає угоду про зону вільної торгівлі, буде підписана на саміті Східного партнерства ЄС у листопаді поточного року у Вільнюсі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.