НОВИНИ

Янукович запевнив єврокомісара Фюле, що вивчив сигнали ЄС і шукає прогрес

Президент Віктор Янукович запевнив єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, що Київ працює над усуненням перешкод для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

"Підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі залишається нашим пріоритетом і завданням на цей короткий період часу - до листопада 2013 року. Ми добре розуміємо, що окремим питанням нам потрібно знайти прогрес, набагато більший, ніж він є зараз", - сказав Янукович на зустрічі з Фюле в п'ятницю в Києві.

Президент також підкреслив, що розглядає візит єврокомісара в Україну, як знаковий напередодні саміту Україна-ЄС, який запланований на 25 лютого.

"Ми уважно вивчили ті сигнали ЄС з приводу перспектив подальшого розвитку наших відносин, ми продовжуємо роботи над реформами, які ми розпочали в 2010 році, серед яких і реформи, спрямовані на подолання тих недоліків, які були озвучені під час виборів", - підкреслив президент.

Нагадаємо, очікується, що Угода про асоціацію Україна-ЄС, яке включає угоду про зону вільної торгівлі, буде підписана на саміті Східного партнерства ЄС у листопаді поточного року у Вільнюсі.