НОВИНИ

Представників ЄС здивував русскій язик українського уряду

Єврокомісар Штефан Фюле планував взяти участь у засіданні Кабінету міністрів України з усіма його членами, але відбулася зустріч лише з прем'єром і деякими членами уряду.

"Ми непричетні до зміни формату, його визначала сторона, яка приймає", – сказав виданню співрозмовник з європейської делегації, пише газета "Комерсант-Україна".

Представники Єврокомісії у четвер прибули у клуб Кабміну заздалегідь і здивувалися, побачивши на стіні оголошення про доступні мови синхронного перекладу.

 "1 – русский, 2 – English" – свідчили таблиці біля місць для членів офіційної делегації.

"Чи не помилилися ми країною?", – пожартував один представник євроделегації.

"Напевно, передбачається, що українську розуміють обидві сторони, і переклад не потрібен",  – зазначив із посмішкою інший. 

Український переклад учасникам зустрічі справді не надавався, а члени Кабміну самі обирали, якою мовою говорити.

Прем'єр-міністру Миколі Азарову підготували виступ українською мовою.

Як відомо, 7 січня єврокомісар з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле прибув в Україну для зустрічей із владою. Його візит приурочений до запланованого на 25 лютого двосторонньоюсаміту Україна-ЄС у Брюсселі.

У перший день в Києві єврокомісар зустрівся з прем'єр-міністром Миколою Азаровим, з головою Верховної Ради Володимиром Рибаком, лідерами парламентських фракцій та комітетів, та уповноваженою ВР з прав людини Валерією Лутковською.

Також  Штефан Фюле провів зустріч з викладачами та студентами НаУКМА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.