НОВИНИ

Апеляційний суд зупинив банкрутство "АероСвіту"

Київський апеляційний господарський суд скасував ухвалу Господарського суду Київської області про порушення провадження у справі про банкрутство ПрАТ «АероСвіт». Про це повідомляє прес-служба Державної податкової служби України.

«Таким чином апеляційна скарга Бориспільської ОДПІ щодо упередження безпідставної ліквідації платника податків частково задоволена», – зазначають у повідомленні.

У Міндоходів запевняють, що діють виключно в рамках чинного законодавства і всі заходи спрямовані, перш за все, на захист економічних інтересів держави.

«Надалі з’ясовуватиметься можлива наявність кредиторських вимог держави до компанії для забезпечення своєчасної та повної сплати податків до державного та місцевого бюджетів», – наголошують у повідомленні.

Як повідомлялося, 22 січня Київський апеляцiйний господарський суд прийняв у провадження апеляцiйну скаргу Бориспiльської об'єднаної державної податкової iнспекцiї в Київськiй областi на рiшення Господарського суду Київської областi про вiдкриття провадження у справi про банкрутство авiакомпанiї «АероСвiт» за iнiцiативою самої компанiї.

4 січня Господарський суд Київської області, розглянувши заяву від ПрАТ «Авіакомпанія «АероСвіт»», почав провадження у справі про банкрутство авіакомпанії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.