НОВИНИ

Німецький експерт: наразі в Україні нема жодних передумов для повторення Помаранчевої революції

Повторення Помаранчевої революції в Україні стане можливим, коли ситуація набагато погіршиться. Про це в інтерв’ю виданню The EurActiv заявила керівник дослідницької групи з питань Росії та СНД в німецькому дослідницькому центрі Stiftung für Wissenschaft und Politik Сьюзен Стюарт.

«Наразі я не бачу цього (передумов помаранчевої революції – Ред.). Велика частина населення втомилася і досі добре пам’ятає те, що відбувалося після Помаранчевої революції: еліта була розділена, не переслідувала інтереси народу і країни загалом. Не було досягнуто того, чого прагнули досягти.

Саме тому зараз немає широких протестів, а лише маленькі і місцеві, такі, яка наприклад протести проти податкового законодавства чи будівництва хмарочоса. Тобто питання, які зачіпають дуже маленьку частину населення, але безпосередньо і дуже сильно», - зазначає Стюарт.

«Для того, щоб більшість населення виступила проти режиму, ситуація повинна стати набагато гіршою, і люди повинні звідкись черпати надію, що на цей раз вдасться щось змінити фундаментально», - вважає експерт.  

Читайте також: Вони дограються

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.