НОВИНИ

Олександра Кужель: Опозиція змусила владу боятись

Поки українці покірно погоджуються існувати у злиднях, будь-які дії опозиції будуть носити характер виключно точкових тактичних перемог. Таку думку в інтерв’ю Тиждень.ua. висловила народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександра Кужель.

«Я розумію: парламентська  опозиція – це тільки частина тієї України, що знаходиться у опозиції до правлячого  режиму. Справжня сила – в людях, в їх незгоді жити під владою криміналу, у безправ’ї та страху. Поки люди покірно погоджуються  існувати у злиднях,   будь-які дії опозиції будуть  носити характер виключно точкових тактичних перемог. Я вже говорила про це, коли відбувалися події біля ЦВК – якби вийшло десять тисяч, була б одна справа, а коли кілька сотень – зовсім інша», - вважає вона.

Кужель відкидає закиди щодо пасивності опозиції, зокрема, і під час боротьби за скликання позачергової сесії.

«Так, дійсно, було багато публікацій, що цілком свідомо мали за мету нівелювати значення позачергової сесії в очах суспільства. Однак і  провокації, які передували засіданню, і  підкреслено безпристрасні  коментарі регіоналів навіть не третього, а п’ятого ешелону, свідчать про те, що влада сильно злякалась. Може, вперше за три останніх роки. Тому що  отримала реальний опір раніше слухняного парламенту, який все минуле скликання  покірно легалізував всі рішення, необхідні «Сім’ї» та колу обраних. Можна сперечатись у ступені ефективності, але всі визнають головне – опозиція змусила владу боятись. А раз так – влада буде йти на компроміси, домовлятись з нами, як з рівними партнерами. Закінчилось повне панування ПР, і вони це зрозуміли краще ніж ті, хто свідомо або  несвідомо тиражує думку про слабкість опозиції», - переконана Кужель.

Повний текст інтерв’ю з Олександрою Кужель читайте тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.