НОВИНИ

Олександра Кужель: Вбивство Щербаня організували спецслужби

Народний депутат від фракції «Батьківщина» Олександра Кужель вважає, що вбивство Євгена Щербаня у 1996 році могли організувати тільки спецслужби. Про це вона сказала в інтерв’ю Тиждень.ua.

На думку Кужель, вбивство Євгена Щербаня - політичне.

«Щербань дозволив собі робити те, що олігархам ніколи робити в цій країні не дозволяють – грати у велику політику. Олігархи можуть на неї впливати, когось фінансувати, можуть розкладати яйця в різні кошики  тощо», -  зазначила народний депутат.

За її словами, поки Щербань займався бізнесом, всі знали, що він працює дуже коректно.

«Він мав рідкісну рису характеру - ніколи не розраховувати на недосконалість своїх опонентів, а  вдало використовувати їхні досягнення задля своїх цілей», - зауважила Кужель, додавши, що у Донецьку все було під його контролем, включаючи і губернатора Володимира Щербаня.

«Але Євген Щербань публічно продемонстрував свої великі політичні амбіції, показав, що він збирається  розширити межі свого впливу далеко за межі донецького регіону. Він дав усім зрозуміти, що хоче вести в президенти на виборах 1999 року Євгена  Марчука. Щербань його «підібрав» після відставки з посади прем’єра, провів його по мажоритарці у парламент, зробив головою нашої фракції, що викликало неабияке обурення у лавах фракції та дуже насторожило Щербаня-губернатора, який сподівався,  що в президенти Євген поведе саме його», - розповіла Кужель.

За її словами, Лазаренко боявся Щербаня, він жодного разу не приїхав на Донбас, будучи прем’єром.

«І організувати вбивство Лазаренко «дніпропетровські» ніяк не могли. Тому вбивство могли організувати тільки спецслужби», - вважає народний депутат.

Повний текст інтерв’ю з Олександрою Кужель читайте тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.