НОВИНИ

В ЄС натякнули Януковичу, що вирішення проблеми Тимошенко можна почати з усунення Кузьміна

У Європейському Союзі усвідомлюють небажання української влади скасовувати вирок Юлії Тимошенко і тому шукають альтернативних шляхів. Одним із них може стати відсторонення від справ першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна.

Одним із варіантів може стати відсторонення або переведення на іншу посаду першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, який за останні роки заслужив на Заході славу головного учасника політичних переслідувань, пише «КоммерсантЪ-Украина» з посиланням на кілька джерел.

Сигнали про те, що політичні сили за кордоном розраховують на його відхід, надходили і самому Кузьміну.

«Я знаю про спроби усунути мене від розслідування резонансних справ. Зауважу, що спроби ці робилися, у тому числі, і за участю відомих людей в Європі і США», – розповів він.

Нагадаємо, що 6 лютого президент Віктор Янукович перебував із візитом у Литві. На спільній із ним прес-конференції у Вільнюсі, президент Литви Даля Грібаускайте заявила, що тюремне ув’язнення лідерів українських опозиційних сил екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка є політично мотивованим і наголосила, що затягування вирішення цього питання може перешкодити підписанню угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

За інформацією видання, у розмові двох президентів також обговорювалася доля першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.