НОВИНИ

Французькі війська можуть залишити Малі вже в березні

Французькі військовослужбовці, що беруть участь в операції проти бойовиків-ісламістів в Малі, почнуть покидати територію країни березні. Про це пише газета Metro з посиланням на главу французького МЗС Лоран Фабіус, передає РІА "Новости"

"Я думаю, що в березні, якщо все піде, як планується, французький контингент (у Малі) почне зменшуватися", - повідомив Фабіус в інтерв'ю виданню.

Він додав, що зараз в Малі перебувають приблизно 4 тисяч французьких військових.

Раніше міністр оборони Франції Жан-Ів Дріан заявив, що під час військової операції в Малі були знищені кілька сотень бойовиків. За його словами, екстремісти вибиті з баз на півночі Малі і зараз ховаються в гірських районах на крайньому північному сході країни.

Французькі військові проводять у Малі операцію по боротьбі з бойовиками-ісламістами з 10 січня. Ситуація в цій африканській країні загострилася в останні тижні - бойовики екстремістських угруповань почали атакувати позиції урядових військ в центральній частині країни. В операції також беруть участь військовослужбовці країн-членів ЕКОВАС.

Нагадаємо, 2 лютого президент Франції Франсуа Олланд під час свого візиту в Малі заявив, що французький контингент завершить свою місію протягом декількох тижнів і передасть контроль за безпекою в регіоні збройним силам африканських країн.