НОВИНИ

Міністром культури призначили колишнього заступника Черновецького

Президент Віктор Янукович призначив міністром культури Леоніда Новохатька. Відповідний указ розміщений на офіційному сайті глави держави.

У 1993 році Новохатько працював завідувачем сектору зв’язків з громадськими об’єднаннями, заступником начальника головного управління інформації та зв’язків з пресою і громадськістю Кабінету Міністрів України. 

У 1994 році – керівник Служби з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України. 

Із 1996 року більше 9 років був заступником, а пізніше – першим заступником міністра культури і мистецтв України.

У 2005-2007 роках – завідувач кафедри Київського національного університету культури і мистецтв України. 

Пізніше обіймав посаду першого заступника генерального директора Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

За часів мерства Леоніда Черновецького, був призначений заступником голови Київської міської державної адміністрації. Зокрема, координував роботу головного управління культури.

Крім того, Янукович звільнив Юрія Богуцького з посади першого заступника міністра культури та призначив його радником президента - Керівником Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації президента.

Іншим указом Янукович звільнив Тимофія Кохана з посади заступника міністра культури, і призначив його першим заступником  міністра культури.