НОВИНИ

Джерело: "Сім'я" може орендувати "Інтер" у Фірташа

Про передачу "Інтера" в руки "Сім’ї" говорити поки що зарано. Водночас офіційний перехід телеканалу до Дмитра Фірташа робить останнього ще потрібнішим для влади. Про це у статті для Тиждень.ua пише Олександр Михельсон.

«Роль Сім’ї в «медіа-оборудці десятиліття» залишається під великим знаком питання. Хорошковський, як уже сказано, не впустив нагоди виставити себе ледь не опозиціонером, натякаючи на тиск щодо продажу «Інтера». Але добре відомо, що Сім’я не переплачує за активи у два-три рази, скажімо так. Та й узагалі ніхто не стане переплачувати людині, затиснутій в кут», - пише оглядач.

Як метафорично прокоментував Тиждень.ua ситуацію із продажем "Інтера" один із вітчизняних телевізійних топ-менеджерів: ««Сім’ї» він (Дмитро Фірташ - ред.) інформаційний ресурс здаватиме в оренду». 

Автор також відзначає, що навряд чи Валерій  Хорошковський «засвітив би» оцінку Inter Media Group   -  $2,5 млрд, без згоди формального покупця – Дмитра Фірташа. «Тож ці двоє залишаються партнерами і в даній оборудці, які б гроші не були заплачені насправді, і які б можливі махінації не пояснювали перебільшення вартості акцій», - пише оглядач.

При цьому він вказує, що до Хорошковського ніби знімається питання лояльності на випадок, якщо він таки пограється в «конструктивного опозиціонера» на наступних президентських виборах.

«Але не забуваймо, що до 2015 року ще є час, і за цей час інтерес «Сім’ї» отримати потужний пропагандистський рупор не «в оренду», а під свій безроздільний контроль, лише зміцніє. Можна пофантазувати, що й нинішня абсурдно велика сума, в яку оцінено Inter Media Group – це свого роду «заділ» на майбутні переговори з хазяями країни», - йдеться у статті.

Детальніше читайте у статті  Як Хорошковський і Фірташ «Інтер» розпасували

Нагадаємо, 1 лютого Інтер заявив, що компанія K.H. Media limited, що належить Валерію Хорошковському, уклала угоду про продаж 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, виходячи з оцінної вартості $2,5 млрд. Покупцем Групи виступила компанія GDF Media Limited, що належить Дмитру Фірташу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.