НОВИНИ

Офіси НБУ у Києві витрачають електроенергії, як всі вулиці Харкова

Національний банк 8-18 січня уклав низку угоду з ПАТ «Київенерго» на постачання в 2013 році теплової та електричної енергії для восьми будинків НБУ в Києві на загальну суму 39,77 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

Постачання гарячої води коштуватиме 18,64 млн грн., електроенергії – 21,14 млн грн.

Послуги замовлено для центральних офісів Нацбанку та лікувально-оздоровчого комплексу по вул. Інститутська, 9, 11-б та 12, вул.І.Франка, 5, вул.Ямська, 60, а також для підрозділів НБУ по просп.Науки, 7 (корпуси 1, 2), вул.Драйзера, 2-г та вул.Андріївська, 1.

В кінці року можуть бути проведені додаткові закупівлі послуг, якщо замовленого на початку року обсягу виявиться недостатньо, або буде перераховано вартість тарифів.

Вартість замовленої Нацбанком електроенергії співставна з тією, що Департамент комунального господарства Харківської міськради замовив для освітлення вулиць Харкова – 22,19 млн грн. для міста з населенням понад 1,4 млн осіб.

Теплова енергія для НБУ коштує трохи дорожче від опалення навчальних закладів Дарницького району Києва – 18,47 млн грн. для 23 шкіл та ще кількох десятків закладів району, де мешкає близько 320 тис осіб.

Як повідомлялося, на електроенергію для столичних офісів СБУ у 2013 році витратять більше, ніж на зрошення 60 тисяч га землі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.