НОВИНИ

В опозиції заявляють, що Держлікслужба заборонила використання ще чотирьох вакцин фірми сина Богатирьової

Державна служба з лікарських засобів призупинила використання не тільки вакцин проти гепатиту В, а також вакцин проти стовбняку, дифтерії, коклюшу та туберкульозу виробництва ПАТ «Фармстандарт-Біолік», яке належить сину Раїси Боготирьової. Про це повідомляє прес-служба депутата від «Батьківщини» Андрія Сенченка, посилаючись на відповідь на його запит.

«Зараз ми встановлюємо чи були смертельні випадки від вакцин, використання яких було також заборонено Держлікслужбою. Розслідування триває», - сказав Сенченко.

"Зараз ми встановлюємо, чи були смертельні випадки від вакцин, використання яких було також заборонено держлікслужбою. Розслідування триває. Але вже можна говорити, що не одна вакцина смерті вбиває дітей, а цілий завод-вбивця сім'ї Богатирьових", - сказав Сенченко.

 

 

 

"Голова Державної служби України з лікарських засобів Соловйов свідомо покриває незаконні дії, які, на мій розсуд, мають ознаки злочину, зі сторони керівництва МОЗ на чолі з міністром Р.В.Богатирьовою, яке, по-перше, допустило порушення законодавства при закупівлі вакцин для профілактики гепатиту В у ПАТ "Фармстандарт-Біолік", по-друге, дозволило їх застосування, що призвело до загибелі 11 немовлят, та по-третє, не дивлячись на наявність протягом 2012 року 7 (семи) розпоряджень Держлікслужби України про тимчасову заборону реалізації (торгівлі) та застосування даного імунобіологічного препарату, продовжує і надалі їх реалізацію та застосування, що може призвести до виникнення нових загроз здоров’ю та життю дітей раннього віку", - заявляє депутат.

 

55% акцій "Фармстандарт-Біолік" належить російській компанії "Фармстандарт", рештою 45% володіють син міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової Олександр та бізнесмен Олександр Забудкін у приблизно рівних частинах.

 

Раніше Генпрокуратура після звернення Сенченка ухвалила постанову про проведення перевірки щодо дотримання законодавства Мінздоров’я при закупівлі вакцин виробництва "Фармстандарт-Біолік".

 

Нагадаємо, 25 січня партія "Батьківщина" оприлюднила документи, які свідчать, що в 2012 році від вакцин, які МОЗ купувало у фірми "Фармстандарт-Біолік" померло вісім дітей.

Пізніше глава Держлікслужби Олексій Соловйов у відповідь на депутатський запит повідомив, що ці вакцини виготовлялися з грубими порушеннями виробничих технологій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.