НОВИНИ

Регіонали проігнорували ток-шоу, присвячене вбивству Щербаня

Представники Партії регіонів відмовилися прийти на прямий ефір програми "Справедливість" на телеканалі "Інтер". Про це повідомила ведуча програми Ганна Безулик.

Вона також уточнила, що представники Генпрокуратури також "не знайшли часу" для участі у програмі.

"Сьогодні з різних причин абсолютно всі члени і представники партії влади, до яких ми зверталися, відмовилися брати участь у сьогоднішній дискусії. Саме тому у нас сьогодні опозиція буде дебатувати з експертним середовищем", - заявила Безулик.

"Але, власне, це справа депутатів – йти їм на ефір чи ні. Інша справа – державні службовці. Безумовно, для нас було дуже важливим, аби в цій студії була представлена думка Генеральної прокуратури, яка є ініціатором цієї надзвичайно резонансної історії", - сказала вона.

Раніше депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель у своєму Facebook повідомила, що від влади на ефір прийдуть депутати-"регіонали" Ганна Герман та Микола Рудьковський.

"Шкода, вони не змогли знайти представника хоча б для включення в нашу програму. Хоча ми чекаємо на них: впродовж усього ефіру ви можете з'явитися в цій студії і висловити свої думки. Поки що ми будемо спілкуватися лише з такими віртуальними зображеннями (у студії присутні картонні зображення генпрокурора Віктора Пшонки та його першого заступника Рената Кузьміна у повний зріст)", - заявила ведуча.

Нагадаємо, у п'ятницю стало відомо, що компанія Дмитра Фірташа придбала 100% акцій компанії Inter Media Group Limited, що належить Валерію Хорошковському.

Раніше, голова правління ПАТ «Телеканал Інтер» Ярослав Порохняк повідомив, що станом на 11 грудня 2012 структура акціонерів телеканалу виглядала так: 61% акцій володіла компанія «Український медіа проект», «дочка» UA Inter Media Group Limited, 100% якої належало Валерію Хорошковському. 29% акцій «Інтера» належало російському «Першому каналу», ще 10% - Світлані Плужниковій, вдові засновника телеканалу Ігоря Плужникова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.